PROFESIONÁLNÍ PÉČE O VÁŠ VŮZ

PROČ SVĚŘIT VÁŠ VŮZ K NÁM?

Jak vypadá Váš vůz? Chce obnovit zpět jeho krásu? My Vám s tím pomůžeme. Děláme kompletní péči o Váš vůz. Svěřte nám Vaše auto do péče. Vaše auto Vám umyjeme, rozleštíme Vám lak a tím mu vrátíme lesk. Samozřejmostí je také nanesení ochranné vrstvy na lak.

Vysáváte si interiér a myslíte si, že to stačí? Ukážeme Vám, že jen vysávání nestačí a i interiér potřebujeme detailnější péči. Auto Vám vyčistíme i zevnitř, zbavíme ho hloubkových nečistot a díky ozonu zneškodníme až 99,9% bakterií a virů.

Trápí Vás zažloutlá světla? Na STK se jim to „nelíbí“? Nevadí, my Vám je rozleštíme a navrátíme jim původní vzhled a zase večer uvidíte jako dříve.

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

S námi je to velmi jednoduché. Napište nebo zavolejte a domluvíme se na termínu, kdy nám vůz přivezete a co byste s vozem chtěli udělat. Jakmile s vozem přijedete, tak podle vybraného balíčku a stavu vozidla Vám řekneme časovou náročnost. 

EXTERIÉR – vůz nejdříve ručně umyjeme, poté uděláme chemickou a mechanickou dekontaminaci laku. Dalším krokem je leštění laku, odmaštění laku a nanesení ochrany. Ochranu laku děláme buď voskováním nebo naneseme keramickou ochranu laku.

INTERIÉR – vůz nejdříve celý vysajeme od hrubých nečistot, poté vůz vytepujeme, vyčistíme plasty a ošetříme. V případě, že máte kožené sedačky, provedeme čištění a jejich impregnaci. Nezapomínáme také na čištění oken zevnitř a vyčištění mezidveřních prostor.

EXTERIÉROVÁ PÉČE O VÁŠ VŮZ

BASIC
1.490 Kč

Ruční mytí vozu, vysušení, čištění oken, ošetření pneu, impregnace plastů, dekontaminace laku, ochrana laku keramickým sealantem.

STANDART
4.990 Kč

Jednokrokové leštění včetně tuhého vosku.

PRO
7.990 - 11.990 Kč

Vícekrokové leštění laku včetně tuhého vosku

INTERIÉROVÁ PÉČE O VÁŠ VŮZ

BASIC
690 Kč

Kompletní vysátí vozu, čištění plastů, impregnace plastů.

STANDART
1.290 Kč

Kompletní vysátí vozu, čištění plastů, impregnace plastů, čištění mezidveřních prostor, čištění oken.

PRO
2.490 Kč

Kompletní vysátí vozu, čištění plastů, impregnace plastů, čištění mezidveřních prostor, čištění oken, tepování sedaček nebo čištění a impregnace kůže.

OZON
490 Kč

Vyčištění celého interiéru ozonem. Ozon zabíjí až 99,9% bakterií, virů či plísní.

PROFESIONÁLNÍ RENOVACE SVĚTLOMETŮ

690 - 1.490 Kč

Strojní rozleštění světlometů s ochranným voskem nebo keramikou.

KONTAKTY